בניית אתר תדמית

ברוכים הבאים 🙂

מחפשים שירות מקצועי לבניית אתרי תדמית וגם צוות מוביל שיעזור לכם לצאת לדרך שלב אחר שלב?

נעים מאוד, אנחנו בולדר – שיווק דיגיטלי.

לאחר שתקראו בעיון את הדגשים החשובים שריכזנו עבורכם, נשמח קודם כל להכיר. בדרך כלל, כבר בשיחה ראשונית נדע בדיוק האם וכיצד נוכל לסייע לכם לייצר נוכחות דיגילית מקצועית שתעזור לכם להגשים את החלום ולהזניק את העסק קדימה.

יחד נקים אתר תדמית מותאם אישית עבורך

הופכים את התהליך לפשוט

1. הכרות ואפיון

נכיר אותך ואת העסק וביחד ננתח את דרישות האתר, קהלי היעד והמטרות לכדי תוכנית מנצחת.

2. עיצוב מותאם

נקפיד על שפה מותגית אחידה שתיצור את הבידול מהמתחרים ותסייע לך להגדיל את המכירות.

3. תכנות והקמה

נשקיע מאמצים רבים לכתיבת קוד מקצועי וחיבורים עם המערכות מסביב לתפעול חלק של האתר.

למה איתנו?

1. עיצוב אתרי תדמית בהתאמה לצרכי העסק

אתר תדמית חייב להיות מותאם אישית לדרישות הספציפיות שלך העסק שלך. לאחר שיחה ראשונית בה נכיר אותך ואת הפעילות העסקית, נגדיר יחד מהן אותן דרישות, נבצע מחקר מתחרים וניצור איפיון מלא כדי לקבל תמונה ברורה לפני שנצא לדרך. השירות שלנו כולל בנייה ועיצוב אתרי תדמית מאפס, ללא תבניות עיצוב מוגדרות מראש. חשוב לנו ללמוד על העסק שלך, לנתח את פעילות הלקוחות ולחקור לעומק את פעילות המתחרים ברשת. זו הדרך שלנו להבטיח שהאתר שלך יהיה לא רק יפה, אלא גם כזה שיגדיל את העסק בצורה משמעותית.

2. אתר תדמית ידידותי למשתמש שמגדיל את אחוזי ההמרה

עיצוב מדהים לאתר תדמית לא מסתכם רק בנראות. אתרי תדמית חייבים להיות ידידותיים למשתמש כדי להגדיל את יחסי ההמרה – לגרום לגולשים להפוך ללקוחות משלמים. כחלק מהמחקר, אנו מעמיקים בתהליכי תנועת המשתמשים כדי שהאתר יהיה אינטואיטיבי וקל לתפעול ככל האפשר.

3. בנייה ועיצוב אתרים שניתנים להרחבה

אנחנו נשאלים לא פעם על האפשרות לבנות אתר תדמית מקצועי אך בסיסי, כזה שיאפשר הרחבות בהתאם להתפתחות העסק. זה לגמרי אפשרי ומובן. לא משנה כמה פשוט או מורכב האתר שלך, אנו מקפידים על תהליך הקמה מסודר שיאפשר לחזור אל שולחן העבודה בכל שלב בדרך על מנת לבצע שדרוגים, הרחבות והתאמות לצרכים החדשים של העסק בשנים הבאות.

4. אתר תדמית רספונסיבי ומותאם למנועי החיפוש

ברור לנו שאתר התדמית שלך חייב להימצא בתוצאות הראשונות של מנועי החיפוש. לכן, עוד בשלבי האיפיון וההקמה אנחנו שמים דגש על מבנה אתר נכון, אשר תואם את כל השיטות המומלצות של תהליכי עבודת SEO – קידום אתרים אורגני. נכון לשנת 2019, כ-50% מהתנועה באתרי האינטרנט בוצעה מטלפונים ניידים. לאורך תהליך העיצוב אנו מוודאים שעמודי האתר מותאמים לכל המכשירים: מחשבים, טאבלטים וטלפונים חכמים בכל הדגמים.

5. אתר תדמית במערכת וורדפרס קלה לתפעול

אתרי התדמית שאנו מקימים מבוססים על וורדפרס, אחת מהמערכות הפופולאריות ביותר בעולם לבניית אתרים. לאחר הקמת האתר נעבור ביחד על כל אפשרויות המערכת ונספק לכם מידע שיאפשר שליטה מלאה על ניהול התוכן באתר. כל עמודי האתר מגובים בשרת האחסון שלכם ובכל מקרה של טעות נוכל לבצע שחזור. במידת הצורך, אנו מציעים גם שירות לניהול התוכן.

פרויקטים נבחרים

הנה כמה מהעבודות שאנחנו ממש אוהבים

פיתוח מגזין טיולים וטיסות. האתר מרכז מדריכי תיירות ומפעיל מערכת לחיפוש טיסות.

בניית אתר, עיצוב ופיתוח מערכת בהתאמה אישית, ניהול סוכנים ונכסים.

עדכון אתר תדמית לעמותת 121 המקדמת שינוי חברתי בישראל.

על מה אנחנו מקפידים?

3 כללים חשובים להצלחה

חווית גלישה

האתר שלך יעלה במהירות, יתאים לכל הדפדפנים והמכשירים ולא פחות חשוב, יהיה ידידותי לגולשים שלך.

תהליך המרה

שלבים ממוקדים ללא הסחות דעת, כולל קריאה לפעולה שתגרום למבקרים באתר להפוך ללקוחות חדשים.

עיצוב האתר

תחקיר מעמיק ואיסוף השראות יסייע לנו לקבל החלטה נכונה בבחירת פונטים וצבעים שימקסמו את הפוטנציאל.

שאלות נפוצות

מספר דברים שכדאי לדעת

אתרי אינטרנט עוזרים לעסקים רבים בארץ ובעולם להגדיל את החשיפה ולייצר זרם של לקוחות חדשים 24/7. אתר תדמית מקצועי מסייע למיתוג ומייצר תחושת אמינות. אחוז גדול מהצרכנים מעידים כי עסק עם אתר אינטרנט אמין יותר מכזה שמנהל עמוד ברשת חברתית בלבד. קראו עוד באתר או צרו קשר למידע נוסף.

אם ניקח בחשבון תהליך מלא לבניית אתר תדמית מקצועי, הכולל מחקר שוק, אפיון ועוד, אתם צפויים בפני תהליך של כשבוע עד חודש. מאחר ולכל עסק צורך משלו, לא ניתן להגדיר בצורה חד משמעית את אורך התהליך לפני שנבצע שיחת הכרות קצרה.

התשובה הפשוטה, כן. ישנן מספר פלטפורמות הפועלות בארץ ובעולם אשר מאפשרות להקים אתרי אינטרנט על בסיס תבניות כמעט ללא צורך בניסיון קודם. בחלקן תהליך ההקמה והפרסום יהיה בחינם לחלוטין ובחלקן תדרשו לשלם עלות חודשית בהתאם לחבילה שתבחרו.

כמו בכל תחום, אין תחליף לידע המקצועי ולניסיון שצברו חברות לבניית אתרים. מנגד, בעלי עסקים קטנים עם רקע בתחום שיקדישו זמן במחקר מקדים יוכלו כנראה לבנות לבד אתר טוב מספיק כדי לצאת לדרך ולחסוך בעלויות.

ברב המקרים, יהיה עליכם לשלם עבור כתובת אתר ושרת אחסון. עבור כתובת אתרכם תשלמו כ-60 ₪ לשנה, לדוגמה: www.example.co.il. עבור שרת אחסון תשלמו כ-30 ₪ בחודש. *העלויות משתנות בהתאם לדרישות האתר ובחירת הספק.

מה מספרים עלינו?

תמיכה מקצועית סביב השעון

רוצה להזניק את העסק?

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע לך

במיוחד לזמן קורונה!

הנחות לאתרי וורדפרס

מתלבטים? זקוקים למידע נוסף?​